MOTOR JIKOV CNG
CZ    EN
Člen skupiny MOTOR JIKOV GROUP
Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV CNG > NAPSALI O NÁS > MOTOR JIKOV GROUP sází na CNG
MOTOR JIKOV GROUP sází na CNG

Volswagen Passat TSI EcoFuel šetří náklady ve vozovém parku skupiny MOTOR JIKOV GROUP.

Volkswagen předal do služeb českobudějovické skupiny MOTOR JIKOV GROUP šest vozů Passat Variant 1,4 TSI EcoFuel s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG). Slavnostní předání manažerských vozů proběhlo v Českých Budějovicích.

„Těší nás, že se skupina MOTOR JIKOV GROUP rozhodla pro modely Volkswagen Passat Variant TSI EcoFuel na zemní plyn. Volkswagen patří mezi průkopníky pohonu na CNG a se svou nejnovější generací motorů TSI EcoFuel dokonale využívá všech předností tohoto velmi perspektivního ekologického paliva, které se vyplatí i po stránce ekonomické,” uvedla Martina Kudláková, fleet manažerka Volkswagen – osobní vozy společnosti Import Volkswagen Group.

„V rámci naší skupiny se dlouhodobě snažíme o snižování emisí CO2 a maximální možnou ochranu životního prostředí. Postupně proto obnovujeme náš vozový park vozidly na CNG, přičemž Passat Variant TSI EcoFuel nás přesvědčil po všech stránkách. S těmito novými vozy bude 40% naší flotily jezdit na CNG,” prohlásil Miroslav Dvořák, generální ředitel společnosti.

zdroj: autoweek.cz