MOTOR JIKOV CNG
CZ    EN
Člen skupiny MOTOR JIKOV GROUP
Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV CNG > O NÁS

MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
Společnost se zaměřuje na výrobu komponent pro golfová vozidla, nákladní automobily, manipulační techniku, spotřební techniku, polygrafický a textilní průmysl, dřevoobráběcí či obráběcí stroje, hydraulické a filtrační systémy a nově i čerpací stanice na stlačený zemní plyn (CNG). Společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. navazuje na více než osmdesátiletou tradici soběslavské strojírenské výroby a vznikla sloučením firmy UNI CZ s ADACO Jindřichův Hradec.

MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Certifikace
Společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2008 a ČSN ISO/TS 16949. MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. vlastní potřebná oprávnění k instalaci a servisu plnících zařízení CNG od Technické inspekce ČR.

 

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ
E.ON Energy Globe Award ČR 2011
1. místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR, zaměřené na energeticky úsporné projekty. Společnost vyhrála v kategorii „Vzduch“ s plničkou na stlačený zemní plyn (CNG) pro malé i větší spotřebitele.

Subdodavatel roku 2003
Společnost získala od Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a partnerů projektu Partnerství pro podporu přímých zahraničních investic v ČR ocenění Subdodavatel roku 2003 v kategorii „Nejlepší společnost z twinningového Programu rozvoje českých dodavatelů – 2. místo (dříve ADACO a.s.)“.

Subdodavatel roku 2001
Společnost získala od Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a partnerů projektu Partnerství pro podporu přímých zahraničních investic v ČR ocenění Subdodavatel roku 2001 v kategorii „Uzavřené kontrakty za asistence agentury CzechInvest – 1. místo (dříve UNI CZ a.s.)“ a dále ocenění Subdodavatel roku 2001 v kategorii „Uzavřené kontrakty za asistence agentury CzechInvest – 2. místo (dříve ADACO a.s.)“.