MOTOR JIKOV CNG
CZ    EN
Člen skupiny MOTOR JIKOV GROUP
Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV CNG > TISKOVÉ ZPRÁVY > Společnost ESAB Vamberk s.r.o. využívá vlastní vnitropodnikovou plnící stanici CNG
Společnost ESAB Vamberk s.r.o. využívá vlastní vnitropodnikovou plnící stanici CNG

Červenec 2015 – Mezi společnosti využívající vnitropodnikové stanice CNG z dílny jihočeské společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. nově přibyla i společnost ESAB Vamberk. Ve svém areálu plně využívá vnitropodnikovou plnící stanici CNG MJ Variant Plus 3K -1680 včetně výdejního zařízení MJS. Plnící stanice CNG MJ Variant Plus je nové kompaktní řešení předešlého typu MJ Variant, které významně zkracuje dobu instalace a klade méně požadavků na stavební připravenost místa realizace.

Plnící stanice MJ Variant Plus 3K-1680 je tvořena třemi kompresorovými jednotkami MJ05 o celkovém výkonu 15 m3/hod, dvousekčním tlakovým zásobníkem o vodním objemu 1 680 l a ručním výdejním zařízením MJS. Celá technologie je umístěna v betonovém kontejneru. Dle potřeb zákazníka lze tuto plnící stanici rozšířit dodáním dalšího kompresoru na celkový výkon 20 m3/hod. Výdej CNG probíhá prostřednictvím ručního výdejního zařízení MJS.

Realizace stanice proběhla ve spolupráci se společností Linde Material Handling Česká republika s.r.o., která zároveň dodala zákazníkovi vysokozdvižné vozíky s pohonem na stlačený zemní plyn.
Společnost ESAB je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů. Nabízí sortiment produktů a služeb prakticky pro všechny svařovací a řezací procesy a aplikace.

www.esab.cz