MOTOR JIKOV CNG
CZ    EN
Člen skupiny MOTOR JIKOV GROUP
Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV CNG > PARTNERSTVÍ

Ballast Nedam IPM

www.bnipm.com
www.bnipm.com

Oblast podnikaní a spolupráce:
Klíčový dodavatel CNG, LNG a stanic na tankování vodíku pro veřejnou potřebu a autobusy.

Popis a rozsah činnosti:
Ballast Nedam International Product Management (IPM) se specializuje na instalace technologií pro poskytování energie a mobility. Aktivně se zaměřuje na řadu PMCs, ve které nabízíme efektivní a kvalitní řešení pro naše klienty. Společnost má pobočky v Nizozemsku a Belgii a celkem asi 150 zaměstnanců.
Ballast Nedam IPM realizuje kompletní čerpací stanice a má vedoucí postavení na trhu Beneluxu v čerpacích stanicích na tradiční paliva, bio-pohonných hmot, LPG, CNG, LNG a vodík. Díky našim dlouholetým zkušenostem máme znalosti a dovednosti pro realizaci projektů integrovaným způsobem. Vzhledem k tomu, 2013 Ballast Nedam IPM je výhradním prodejcem MJ05 v Beneluxu.

Kontakt:
Mr. Joost Jansen, (+31 345 639 250), 271 078 114
joost.jansen@ballast-nedam.com


Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Dodávky komplexního CNG řešení
www.linde-mh.cz

Oblast podnikaní a spolupráce:
Dodávky komplexního CNG řešení

Popis a rozsah činnosti:
Linde Material Handling ČR dodává vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, poskytuje autorizovaný servis vozíků a prodej náhradních dílů, pronájem a prodej použitých vozíků, školení řidičů VZV či skladová řešení, která zahrnují i vybavení skladů regály.

Kontakt:
Jarmila Lukešová, Jarmila.lukesova@linde-mh.cz, 271 078 114


Schwelm Anlagentechnik GmbH

Dodávka a řešení CNG plnicích stanic o výkonech na 50m3/hod
www.schwelm-at.de

Oblast podnikaní a spolupráce:
Dodávka a řešení CNG plnicích stanic o výkonech nad 50m3/hod

Popis a rozsah činnosti:
Výrobním programem společnosti Schwelm Anlagentechnik GmbH (SAT) jsou zařízení pro chemické aplikace, plnicí stanice stlačeného zemního plynu a systémy pro výrobu a skladování bioplynu. Základem úspěchu společnosti SAT jsou rozsáhlé a dlouhodobé znalosti a zkušenosti inženýrů a techniků v oblastech hořlavých plynů a kapalin znečišťujících vodu. Společně se zkušenými výrobci vysokotlakých kompresorů dosahuje SAT v Německu vedoucí pozice na trhu CNG čerpacích stanic. Od roku 2012 je SAT na českém trhu zastoupen prostřednictvím Motoru Jikov.

Kontakt:
www.schwelm-at.de/de/kontakt/ansprechpartner.html


AQUACENTRUM PRAHA spol. s r.o.

Výroba a dodávka CNG plnicích stanic
www.aqcentrum.cz

Oblast podnikaní a spolupráce:
Výroba a dodávka CNG plnicích stanic o výkonech 20 a 40 m3/hod. Přestavby vozidel.

Popis a rozsah činnosti:
Společnost Aquacentrum Praha má dlouholetou tradici v oblasti výroby vysokotlakých kompresorů a jejich příslušenství. Od roku 1995 rozšířila působnost vedle kompresorů pro stlačování vzduchu o oblast stlačování zemního plynu pro plnění motorových vozidel. V roce 2010 se společnost stala autorizovanou montážní a servisní organizací pro plynové instalace CNG do vozidel od značky ELPIGAZ. Vlastními CNG kompresory TRIDENT 400 CNG osazuje kompaktní plnicí stanice, kterých realizovala již několik desítek nejen v ČR, ale i v Německu, Řecku či Polsku. V roce 2007 vyvinula plnicí zařízení TRIDENT Privat, které se stalo základem pro naší jednotku MJ Compact 05. S naší společností úspěšně spolupracuje dále také formou dodávek plnicích stanic MJ Compact Plus.

Kontakt:
Ing. Miroslav Čepický, info@aqcentrum.cz, www.aqcentrum.cz, +420 241 091 912


SEOL, spol. s r. o.

SEOL-logo

 

 

Oblast podnikaní a spolupráce:

Smluvní partner ve Slovenské republice pro nákup, prodej a servis plnících technologií CNG v dopravě dodávaných společností MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Popis a rozsah činnosti:

Společnost SEOL, spol. s r.o. působí na slovenském trhu již 21 let. Je autorizovaným distributorem pneumatik PIRELLI, olejů a maziv SHELL.V rámci komplexních služeb poskytuje odborné a technické poradenství, školení zákazníků a marketingovou podporu  při prodeji.

V lednu 2013 vytvořila sekci CNG a prostřednictvím svého obchodního týmu zahájila prodej a servis kompletního portfolia  technologií CNG společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.. V rámci kompletního balíčku služeb poskytuje pro klienty na Slovensku kalkulační, projektovou realizační a servisní nabídku v oblasti využití CNG v dopravě.

Kontakt: Ing. Peter Smolnický, cng@seol.sk, www.seol.sk, +421 905 625 839


EuroCNG

Dodávky komplexního CNG řešení
www.eurocng.cz

Oblast podnikaní a spolupráce:
Dodávky komplexního CNG řešení

Popis a rozsah činnosti:
Společnost EuroCNG dováží a prodává nová i použitá originální vozidla s pohonem na CNG. Svým zákazníkům dále nabízí konzultace v oblasti CNG, správu vozového parku, zprostředkování prodeje CNG vozů a prodej a instalaci domácích a firemních plnících zařízení od společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská.

Kontakt:
Ing. Jan Fencl, info@eurocng.cz, (+420) 724 023 698