MOTOR JIKOV CNG
CZ    EN
Člen skupiny MOTOR JIKOV GROUP
Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV CNG > TISKOVÉ ZPRÁVY > Společnost Impregnace Soběslav zahájila provoz plnící stanice CNG
Společnost Impregnace Soběslav zahájila provoz plnící stanice CNG

Duben 2015 – Firma Impregnace Soběslav již může plně využívat vnitropodnikovou plnící stanici CNG MJ Variant Plus 3K-1680 ve svém areálu. Tato stanice je z dílny jihočeské společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. Jedná se o kompaktní řešení předešlého typu MJ Variant, které významně zkracuje dobu instalace a klade méně požadavků na stavební připravenost místa realizace.

Plnící stanice MJ Variant Plus 3K-1680 je tvořena třemi kompresorovými jednotkami MJ05 o celkovém výkonu 15 m3/hod, dvousekčním tlakovým zásobníkem o vodním objemu 1 680 l a ručním výdejním zařízením MJS. Celá technologie je umístěna v betonovém kontejneru. Dle potřeb zákazníka lze tuto plnící stanici rozšířit dodáním dalšího kompresoru na celkový výkon 20 m3/hod.

Stanice byla realizována v kooperaci s Linde Material Handling Česká republika, s.r.o., která zároveň dodala konečnému zákazníkovi vysokozdvižné vozíky s pohonem na CNG.

Impregnace Soběslav, s.r.o., je společností působící v oblasti dřevozpracujícího průmyslu. Nabízí svým zákazníkům své téměř stoleté zkušenosti v oblasti tlakové impregnace dřeva, kvalitu a spolehlivost. Svým výrobním programem se specializuje zejména na výrobu a tlakovou impregnaci dřevěných sloupů a pražců pro přední energetické, telekomunikační společnosti a železniční dráhy. Svou činnost dále doplňuje o výrobu palisád pro potřeby zejména zahradní architektury. www.impregnacesobeslav.cz